22 август санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
515 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 54 млрд сўм бўлган 667 та лот 67,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 12,4 млрд сўм
• сотилган нархи 13,2 млрд сўм
• Фарғона вилояти Марғилон шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 9,4 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Фарғона вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги минерал ўғитлар сақлаш омбори 9,8 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 6,2 млрд сўм
• сотилган нархи 6,7 млрд сўм
• Қашқадарё вилояти Ғузор туманида жойлашган бошланғич нархи 3,3 млрд сўм бўлган АТ «Халқ банк» Қашқадарё вилоят филиали балансидаги маҳалла гузари ва тўйхона биноси 3,5 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 396,7 млн сўм
• сотилган нархи 706,7 млн сўм
• Жиззах шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 4,5 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги бўш турган хона 71,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 418 та
• сотилган нархи 20,5 млрд сўм
• ер майдони 25,1 га
• Тошкент шаҳри Шайхонтоҳур туманидан бошланғич нархи 1,2 млрд сўм бўлган савдо-маиший хизмат кўрсатиш, офис ва ўқув маркази қуриш учун 2,9 сотих ер участкаси 3,3 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 22 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 515 лота. Также было реализовано 667 объекта со стартовой ценой 54 млрд сумов за 67,6 млрд сумов.
• стартовая цена 12,4 млрд сум
• цена продажи 13,2 млрд сум
• Склад хранения минеральных удобрений, принадлежащий территориальному управлению Ферганской области Агентства по управлению государственными активами, расположенный в городе Маргилан Ферганской области, со стартовой ценой 9,4 млрд ​​сумов продан за 9,8 млрд сумов.
• Здание районного зала и свадебного зала, принадлежащее АК "Халк банк", расположенное в Гузарском районе Кашкадарьинской области, со стартовой ценой 3,3 млрд сумов продано за 3,5 млрд сумов.
• стартовая цена 396,7 млн сум
• цена продажи 706,7 млн сум
• Пустующая комната, принадлежащая общеобразовательной школе, расположенное в городе Джизак, со стартовой арендной ставкой 4,5 млн сумов, сдана в аренду за 71,1 млн сумов.
• количество 418
• цена продажи 20,5 млрд сум
• площадь земельного участка 25,1 га
• Земельный участок, расположенный в Шайхантахурском районе города Ташкента, площадью 2,9 соток, со стартовой ценой 1,2 млрд ​​сумов продан за 3,3 млрд сумов для строительства торгово-бытового комплекса, офисных и образовательных центров.