17 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
320 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 27,9 млрд сўм бўлган 243 та лот 34,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 18,4 млрд сўм
• сотилган нархи 22,8 млрд сўм
• Тошкент вилояти Тошкент туманида жойлашган бошланғич нархи 4,8 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар бино-иншоотлари 8,1 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 524,6 млн сўм
• сотилган нархи 559,8 млн сўм
• Хоразм вилояти Шовот туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 54 млн сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Хоразм вилояти ҳудудий бошқармасига балансидаги бино 59,4 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 113 та
• бошланғич нархи 2,9 млрд сўм
• сотилган нархи 3,2 млрд сўм
• ер майдони 8 га
• Тошкент шаҳар Олмазор туманидан бошланғич нархи 503,5 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 2 сотих ер участкаси 553,9 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 17 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 320 лота. Также было реализовано 243 объекта со стартовой ценой 27,9 млрд сумов за 34,9 млрд сумов.
• стартовая цена 18,4 млрд сум
• цена продажи 22,8 млрд сум
• Нежилые здания и сооружения, принадлежащие территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Ташкентском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 4,8 млрд ​​сумов проданы за 8,1 млрд сумов.
• стартовая цена 524,6 млн сум
• цена продажи 559,8 млн сум
• Здание, принадлежащее территориальному управлению Хорезмской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенное в Шовотском районе Хорезмской области, со стартовой арендной ставкой 54 млн ​​сумов сдано в аренду за 59,4 млн сумов.
• площадь земельного участка 8 га
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 503,5 млн ​​сумов продан за 553,9 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.