29-fevral sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
544 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 82,3 mlrd so'm bo'lgan 264 ta lot 98,1 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 73,5 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 77,3 mlrd so‘m
Samarqand viloyati Narpay tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 34,3 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi balansidagi bo'sh turgan yoqilg'i moylash bazasi 35,9 mlrd so'mga sotildi.
• soni 43 ta
• boshlang'ich narxi 2,4 mlrd so‘m
Buxoro viloyati Buxoro shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 200 mln so‘m bo‘lgan Axborot va ommaviy kommunikatsiyalar agentligi viloyat boshqarmasi balansidagi binoning 2-qavati 901 mln so'mga ijaraga berildi.
• soni 94 ta
• boshlang'ich narxi 1,2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 7,1 mlrd so‘m
• yer maydoni 1,7 ga
Farg'ona viloyati Toshloq tumanidan boshlang'ich narxi 16,8 mln so‘m bo‘lgan suyuq yoqilg'i quyish shoxobchasi qurish uchun 6 sotix yеr uchastkasi 1,5 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 2,3 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 5,3 mlrd so‘m
Toshkent viloyati Yangiyo'l tumanidan boshlang'ich narxi 1,1 mlrd so'm bo'lgan baza hududi 3,8 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 10 mln so‘m
• sotilgan narxi 247 mln so‘m
Toshkent viloyati Piskent tumanidan boshlang'ich narxi 0,2 mln so'm bo'lgan ko'chma savdo joyi 40 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 29 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 544 лота. Также было реализовано 264 объекта со стартовой ценой 82,3 млрд сумов за 98,1 млрд сумов.
• стартовая цена 73,5 млрд сум
• цена продажи 77,3 млрд сум
• Мазутная база, принадлежащая Центру по эффективной организации использования государственных объектов, расположенная в Нарпайском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 34,3 млрд сумов продана за 35,9 млрд сумов.
• Второй этаж здания, принадлежащий территориальному управлению Агентства ифнормаций и массовых коммуникаций, расположенный в городе Бухара Бухарской области, со стартовой ценой 200 млн сумов сдан в аренду за 901 млн сумов.
• количество 94
• площадь земельного участка 1,7 га
• Земельный участок, расположенный в Ташлакском районе Ферганской области, площадью 6 соток, со стартовой ценой 16,8 млн ​​сумов продан за 1,5 млрд сумов для строительства заправочной станции жидкого топлива.
• Территория базы, расположенной в Янгиюльском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 1,1 млрд сумов продана за 3,8 млрд сумов.
• стартовая цена 10 млн сум
• цена продажи 247 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Пскентсом районе Ташкентской области, со стартовой ценой 0,2 млн ​​сумов продана за 40 млн сумов.