19-mart sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
603 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 6,4 mlrd so'm bo'lgan 232 ta lot 11,7 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 3 ta
• boshlang'ich narxi 2,1 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 2,4 mlrd so‘m
Toshkent shahar Mirobod tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 741,7 mln so‘m bo‘lgan Davlat aktivlarini boshqarish agentligi huzuridagi bino va mol-mulklarni vaqtinchalik saqlash direksiyasi davlat muassasasi balansidagi noturar bino va inshootlar 890 mln so‘mga sotildi.
• soni 84 ta
• boshlang'ich narxi 1,5 mlrd so‘m
Samarqand viloyati Samarqand shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 2,9 mln so‘m bo‘lgan O‘zbekiston-Finlandiya pedagogika instituti balansidagi bo‘sh turgan betonlashtirilgan maydon 40,6 mln so‘mga ijaraga berildi.
• boshlang'ich narxi 403 mln so‘m
• sotilgan narxi 448 mln so‘m
• yer maydoni 1,2 ga
Jizzax viloyati Zarbdor tumanidan boshlang'ich narxi 90,3 mln so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 5 sotix yеr uchastkasi 99,3 mln so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 289 mln so‘m
• sotilgan narxi 341 mln so‘m
• boshlang'ich narxi 9 mln so‘m
• sotilgan narxi 73 mln so‘m
Toshkent viloyati Chinoz tumanidan boshlang'ich narxi 1 mln so'm bo'lgan ko'chma savdo joyi 42,4 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 19 марта
На аукционы и открытые торги было выставлено 603 лота. Также было реализовано 232 объекта со стартовой ценой 6,4 млрд сумов за 11,7 млрд сумов.
• Нежилые здания и сооружения, принадлежащие дирекции временного содержания зданий и имущества при Агентстве по управлению государственными активами, расположенные в Мирабадском районе города Ташкента, со стартовой ценой 741,7 млн сумов проданы за 890 млн сумов.
• Забетонированная площадь, принадлежащая Узбекско-Финляндскому педагогическому институту, расположенная в городе Самарканд Самаркандской области, со стартовой ценой 2,9 млн сумов сдана в аренду за 40,6 млн сумов.
• стартовая цена 403 млн сум
• цена продажи 448 млн сум
• Земельный участок, расположенный в Зарбдорском районе Джизакской области, площадью 5 соток, со стартовой ценой 90,3 млн ​​сумов продан за 99,3 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• стартовая цена 289 млн сум
• цена продажи 341 млн сум
• стартовая цена млн сум
• цена продажи 73 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Чинозском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 1 млн ​​сумов продана за 42,4 млн сумов.